Kredyt samochodowy dla nowych firm

 

Kredyty samochodowe dla nowych firm są zazwyczaj droższe. Ma to związek z tym, że nowa firma jest dla banku jeszcze niepewna. Nie wiadomo czy przyjmie się na rynku, a nawet jeśli tak, to czy jej dochody będą wystarczające do tego, by spłacić kredyt. Na szczęście banki coraz łaskawszym okiem patrzą na nowe firmy.

 

Dlaczego nowa firma powinna wziąć kredyt na auto?

 

  • Wypracowanie kwoty, która pozwala na zakup samochodu, jest czasami mozolne. Może to potrwać nawet kilka lat. Tyle samo, co spłata kredytu. Dlatego finansowanie zewnętrzne pozwala szybciej dysponować samochodem. Firma może dzięki niemu realizować swoje cele.
  • Firmowe auto to większe możliwości i sposób na dotarcie do większej liczby klientów. To pozwala firmie więcej zarabiać i szybciej się rozwijać.
  • Wiele opłat związanych z kredytem można rozliczyć, a tym samym obniżyć finalny koszt zakupu samochodu.

 

Zazwyczaj kredyty dedykowane są firmom, które działają na rynku przez określony czas np. minimum 6 miesięcy. Większość tych kredytów udzielana jest tylko w PLN, co w pewnym sensie jest dla kredytobiorcy korzystne. Nie musi się on obawiać wahań waluty, a tym samym wie, że nie poniesie straty.

 

Młode firmy często obawiają się kredytu dlatego, że nie wiedzą, czy sobie z nim poradzą. W biznesie jak w życiu – raz doświadczamy wzlotów, a innym razem upadków i jest to całkiem normalne. Dlatego tak ważne jest, by skrupulatnie dobrać ofertę kredytową. Każda firma jest inna i każda ma inne możliwości, dlatego też nie ma jednego, najlepszego kredytu samochodowego dla każdego przedsiębiorcy.

 

Mamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze kredytowej. Porównujemy i dopasowujemy oferty, załatwiamy za klientów wszelkie formalności i negocjujemy z bankami oferty kredytów. Nasz klient składa wyłącznie podpis pod umową, ale jednocześnie też wie, że jest ona dla niego korzystna. Osobisty doradca wsłuchuje się w indywidualne potrzeby klienta i wspólnie z nim dobiera odpowiednią ofertę.

 

Kredyt na auto dla nowej firmy to możliwość rozwoju i osiągania zamierzonych celów. Oferta banków jest obecnie bardzo szeroka, ale to wprowadza zamęt i sprawia, że klienci decydują się czasami na umowę, która nie zawsze jest dla nich korzystna. Nasza pomoc ma za zadanie wyeliminować straty i zmaksymalizować zyski.

 

Jaki samochód można skredytować?

 

Kredytowaniu podlegają samochody osobowe zarówno nowe, jak i używane, a także nowe i używane auta ciężarowe, samochody dostawcze do 3,5 tony oraz ciągniki siodłowe. Firma może ubiegać się też o kredyt na motocykl lub skuter. Kredytowaniu podlegają zarówno pojazdy zakupione od osób fizycznych, jak i komisów i dealerów samochodowych. Część banków pozwala także na kredytowanie auta kupionego za granicą.

 

Na rozpatrzenie wniosku kredytowego czeka się zazwyczaj kilka godzin. Przy składaniu wniosku przez Internet, wstępną decyzję klient otrzymuje nawet w ciągu godziny. Ostateczną natomiast w przeciągu 3-5 godzin. Wiele procesów przebiega automatycznie, dlatego też sprawdzenie wszystkich danych nie trwa długo.

Create A product first!

Create a product first please!