Słowo „kredyt” budzi w wielu ludziach negatywne skojarzenia. Jest to związane ze stereotypowym postrzeganiem tej formy finansowania. Kiedyś kredyt rzeczywiście był problemem i to nie tylko dla osób prywatnych, ale i dla firm. Dzisiaj jest możliwością „wyjścia na swoje” i doskonalą formą finansowej pomocy. Kredyt samochody dla firm to dzisiaj produkt nie tylko popularny, ale i bardzo opłacalny.

 

5 powodów, dla których warto wziąć kredyt na samochód

 

  1. Zakup firmowego auta daje mobilność, a tym samym łatwiejszy i szybszy sposób załatwiania firmowych spraw. Samochód gwarantuje niezależność.
  2. Firmowe auto zarabia na siebie. Raty kredytu mogą być spłacane bezpośrednio z pieniędzy, które „wypracuje” samochód.
  3. Pojazd pozwala się firmie rozwijać. Poszerza jej zasięg i usprawnia przebieg wielu działań.
  4. Nowoczesne kredyty są elastyczne, wysokość rat i okres kredytowania może być dopasowany do możliwości firmy.
  5. Kredyt jest tańszy od leasingu i pozwala posiadać samochód na własność.

 

Kiedy wziąć kredyt samochodowy?

 

Kredytem samochodowym powinna się zainteresować firma, która nie posiada jeszcze auta lub taka, która chce rozszerzyć zakres swojego działania. Posiadanie odpowiedniej floty jest jedną z podstaw realizacji wszystkich celów firmy. Docieranie do klientów, realizowanie dostaw, odbiór towarów z hurtowni, zatrudnienie przedstawiciela handlowego – wszystkie te zadania nie mogłyby być wykonane bez samochodu.

 

Czasami firmy ograniczają się w rozwoju tylko dlatego, że nie posiadają odpowiedniej liczby samochodów. Bardzo częstym przypadkiem jest rezygnacja z dalszych dostaw czy opóźnienie dostaw, a wszystko przez to, że brakuje samochodu. Kredyt samochodowy dla firm rozwiązuje ten problem. Jest co prawda przez pewien czas obciążeniem dla firmowych finansów, ale po spłaceniu daje większe możliwości.

 

Naszym klientom zależy na tym, by kredyt był dopasowany do prowadzonej działalności i możliwości finansowych firmy. Zawsze szukamy najbardziej spersonalizowanych rozwiązań i pomagamy w załatwieniu wszystkich formalności. Dzięki temu śpisz spokojnie, bo wiesz, że kredyt będzie miał wiele zalet.

 

Firmie z reguły łatwiej jest spłacić kredyt niż klientowi prywatnemu. Związane jest to z faktem, że firma z zasady ma większe dochody niż osoba fizyczna. Odpowiednio skonfigurowany kredyt nie jest obciążeniem. Jego spłata może być praktycznie nieodczuwalna dla finansów firmy. Ważne tylko, aby nie wybierać go na „chybił trafi”. Doradcy finansowi z banków działają tylko w obrębie jednej oferty – swojej oferty. Starają się dobrać rozwiązanie korzystne dla klienta, ale przede wszystkim dla swojej instytucji.

 

Nasi specjaliści wybierają spośród ofert wielu różnych banków. Ich celem jest dobranie najlepszego rozwiązania dla klienta, nie dla banku. Sprawnie poruszają się w gąszczu ofert i ich konfiguracji. Konsultują z klientem wszystkie kwestie i optymalizują finansowanie zakupu samochodu. Taka pomoc znacznie obniża koszt kredytu, a klient wychodzi „na plus”.

Create A product first!

Create a product first please!